REGENERACE A REKONDICE PO ÚRAZU, OPERACI
Úraz či operace jsou vždy nepříjemné záležitosti. Ať jste si zlomili ruku, nohu, udělali výron kotníku, prodělali operaci ramene, kolene nebo páteře, rekonvalescence vyžaduje dostatek času a rehabilitaci. Pokud jste ale už zdraví, vaše tělo se zahojilo a opět normálně fungujete, může se stát, že se necítíte úplně ve formě, nemáte ještě potřebnou nebo původní sílu a nevíte, jak dál cvičit, zůstala Vám nehezká jizva, objevily se bolesti v jiných částech těla, například za krkem nebo v kříži. I s těmito komplikacemi a diskomfortem lze pracovat.

Ošklivou či zatvrdlou jizvu lze pozitivně ovlivnit hloubkovou masáží či kinesiotapem. Pokud máte bolesti v jiných částech těla, které jste předtím nepozorovali, s velkou pravděpodobností vznikly jako následek dlouhodobého nevyváženého zatěžování pohybového aparátu, při kterém jste například automaticky zatěžovali více zdravou končetinu (chůze o berlích, ruka v sádře, ortéza).

Zhodnocením Vašich současných pohybových návyků a následným cvičením daných pohybů lze úspěšně korigovat jakékoliv odchylky a vyrovnat tak zatížení Vašeho těla. Pokud nevíte, jak dál cvičit, abyste zase získali původní svalovou hmotu a sílu, navrhnu vhodné cvičení s ohledem na zdravá záda a klouby celého těla pro Vaši stoprocentní rekondici.

Tuto diagnostiku si můžete zvolit samostatně či v kombinaci s masáží (doporučuji), protože pravděpodobně bude na Vašem těle spousta unavených či přetížených svalů, které bude potřeba k úplné rekondici uvolnit.

Délka terapie: 60 minut - jít na stránku ceník.