REGENERACE A REKONDICE PŘI BOLESTECH ZAD, SVALŮ A KLOUBŮ
Ne vždy je masáž pro odstranění opakujících se či déletrvajících obtíží dostatečná. V takovém případě je vhodné podívat se na Vaše tělo detailněji a pomocí komplexního vyšetření pohybového aparátu zjistit, zda máte správné držení těla, které Vaše svaly jsou zkrácené, které slabé a pracují nedostatečně nebo dokonce vůbec, a které svaly jsou naopak přetížené, protože musí pracovat i za ostatní. Tyto časté svalové dysbalance či nesprávné držení těla způsobují nesprávnou funkci Vaší páteře a kloubů, ve kterých následně vznikají různé blokády a všechny tyto faktory mohou vyvolávat Vaše bolesti.

Pro odstranění bolestí je nutné s takto (pravděpodobně dlouho) nesprávně fungující tělem pracovat. Není se čeho bát - zkrácené svaly sezase protáhnou, slabé znovu aktivují a posílí. Případné blokády páteře či periferních kloubů se po vyrovnání těchto svalových dysbalancí většinou samy uvolní a vy se naučíte, jak se svým tělem pracovat a správně cvičit, aby již nové blokády a bolesti nevznikaly.

Této diagnostice se můžeme věnovat v kombinaci s masáží či samostatně. Po odstranění základních příčin Vašich bolestí doporučuji pravidelně docházet na masáž v rámci prevence přetěžování Vašeho těla.

Délka terapie: 60 minut - jít na stránku ceník.