MASÁŽ
Provádím rekondiční, regenerační, relaxační, individuálně sestavenou masáž zaměřenou na Váš aktuální problém či požadavek - přijdete a na místě se domluvíme, zda Vás dnes bolí v kříži, nohy, za krkem, jste po cvičení nebo sebou chcete jen "plácnout" a relaxovat. Většinou totiž člověk nikdy neví, která část těla se daný den ozve a jak se budete celkově cítit.Pokud potřebujete naopak nabudit tělo před výkonem, nabízím možnost sportovní masáže.

Masáž je možné aplikovat na různé části těla v libovolné kombinaci; záda, šíje, krční páteř, horní/dolní končetiny, plosky nohou, obličej, hrudník, dlaně.

V den masáže doporučuji vynechat alkohol a vypít aspoň dva litry nealkoholických nápojů, ideálně vody. Před masáží se osprchujte a ujistěte se, že máte prázdný močový měchýř. Jezte maximálně hodinu před masáží něco lehkého, aby Vaše tělo mohlo během masáže správně relaxovat a nebylo zaměstnáno náročným procesem trávení. Po masáži nechejte několik hodin působit vmasírované oleje, které zvláčňují Vaši pokožku, a nedělejte žádné fyzicky náročné činnosti. Pokud naopak chcete tělo nabudit před výkonem, nezapomeňte se o této skutečnosti zmínit a zvolíme místo masáže regenerační/relaxační vhodnou sportovní masáž.

Délka masáže: 30, 45 nebo 60 minut dle Vašeho výběru - jít na stránku ceník.